OT10-QA

Z GPSPOLOHA
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Popis prvkov zariadenia

popis prvkov zariadenia
A – OBD-II diagnostický konektor
B – zelený LED indikátor GPS signálu 
C – modrý LED indikátor GSM signálu
D – port micro USB 
E – krytka otvoru SIM karty 

Vloženie SIM karty

vloženie SIM karty
POZOR! Predtým ako vložíte SIM kartu do zariadenia je potrebné VYPNÚŤ OCHRANU karty PIN kódom. Preto vložte SIM kartu do mobilného telefónu a v nastaveniach zabezpečenia telefónu deaktivujte ochranu PIN kódom (napr. pre Android: Nastavenia> Zabezpečenie> Nastaviť uzamknutie karty SIM).

Odporúčame poznačiť si telefónne číslo používanej SIM karty, ktoré je dôležité pre prípadnú SMS konfiguráciu v budúcnosti.


Pre správne vloženie SIM karty do zariadenia postupujte podľa obrázka nasledovne:

1. Odstráňte krytku z otvoru na SIM kartu.

2. Vložte SIM kartu v správnom smere podľa obrázku. SIM kartu zatlačte úplne do zariadenia. Ak karta dosadne na správnu polohu, budete počuť slabé cvaknutie.

3. Vráťte krytku otvoru na pôvodné miesto.

Micro USB port

Tento Micro USB konektor po napojení USB káblom slúži výhradne na konfiguráciu jednotky, nie na nabíjanie záložnej batérie.

Záložná batéria zariadenia

Každé zariadenie OT-10 je štandartne vybavené záložnou batériou. Po napojení jednotky na OBD-II vozidla sa záložná batéria dobije po prvom vypnutí motora. Ak je záložná batéria plne nabitá, proces nabíjania po vypnutí motora nezačne.

LED indikátory stavu zariadenia

Zariadenie je vybavené dvoma svetelnými LED indikátormi, ktoré sa v rôznych stavoch správajú rozlične, preto prikladáme tabulku možných situácií, ktoré pri prevádzke môžu nastať.

LED indikácia stavu zariadenia

Príslušenstvo

Na požiadanie dodáme predlžovací kábel pre OBD-II konektor, praktický pri inštálacii na ťažko dostupnom mieste.