Začíname so systémom GPSPOLOHA.SK

Z GPSPOLOHA
Prejsť na: navigácia, hľadanie
úvodná stránka portálu gpspoloha.sk
Náš GPS/GPRS portál GPSPOLOHA.SK spoločnosti Qadra Plus s.r.o. pracuje ako webová aplikácia. K prístupu teda používajte internetový prehliadač. Doporučujeme používať Mozilla Firefox, Internet Explorer (Edge), či Google Chrome v najnovšej dostupnej verzií.

Prístupové údaje obdržíte od nás po podpise zmluvy.

Úvodná obrazovka portálu GPSPOLOHA.SK po zadaní adresy v ľubovoľnom internetovom prehliadači Vám ponúka možnosť prihlásiť sa do systému.

Prihlásenie užívateľa do systému

prihlásenie užívateľa
Do systému sa prihlásite pod svojím užívateľským menom a heslom. Každý užívateľ má v systéme nastavenú vlastnú úroveň oprávnení pre prístup k jednotlivým funkciám.

Ak sa chcete do systému prihlásiť na dlhšiu dobu, respektíve chcete zostať do portálu prihlásený dlhodobo, zaškrtnite pred prihlásením políčko NEODHLASOVAŤ AUTOMATICKY. V takomto prípade nedôjde k automatickému odhláseniu užívateľa, ktoré je automaticky nastavené na 120 minút.


TIP: Ak si želáte zmeniť prednastavenú dobu automatického odhlásenia kontaktujte nás alebo administrátora GPS portálu.


GPS portál z bezpečnostných dôvodov zaznamenáva úspešné aj neúspešné pokusy o prihlásenie, spolu so zadanými údajmi a IP adresou Vášho počítača. Tieto záznamy sú užitočné aj pri problémoch s prihlásením, kedy užívateľ zadáva omylom nesprávne heslo.

úvodná stránka prihláseného užívateľa

Jednoduchá verzia pre mobilné zariadenia

verzia pre mobilné zariadenia na PC
Kliknutím na symbolMobil.jpg otvoríte jednoduchú verziu pre mobilné zariadenia(smart telefóny, tablety...).

Po prihlásení sa do portálu sa Vám zobrazí graficky zjednodušené rozhranie pre ľahšiu prácu na menšom displeji. Ak si v mobilnom zariadení uložíte a vysuniete odkaz na plochu, urychlí Vám to prístup k zjednodušenej verzií GPS portálu.

Na rozdiel od ostatných firiem nepoužívame rôzne aplikácie pre rôzne značky mobilných telefónov, ale vytvorili sme špeciálne zjednodušené mobilné rozhranie, ktoré je univerzálne pre všetky značky smartphonov s iOS Apple, Android, Windows Mobile, Blackberry a ďalšie. Výhodou je vždy aktuálna verzia vo Vašom telefóne, ale aj rýchla odozva a jednoduché používanie. Keďže tieto aplikácie nie sú dostupné na stiahnutie v obchodoch s aplikáciami, prinášame Vám jednoduchý návod na jej inštaláciu pre platformy iOS Apple a Android.

Postup pre iOS Apple (iPhone)

Postup pre Android


AK STE ÚSPEŠNE PRIHLÁSENÝ, POKRAČUJTE ĎALEJ >>TU!<<